Suunnittelulehti
Suunnittelulehti
Puvustus

Gem of the World

Puvustus Gem of the World on karnevaaliasu, joka on saanut inspiraationsa Caymansaarista. Valkoinen väri muistuttaa kolmen saaren puuterinvalkoisesta hiekasta ja kirkkaasta vedestä. Siipimuoto viittaa niihin miljooniin turisteihin, jotka lentävät Karibialle joka vuosi. Asu on käsintehty kankaista, kuten elastaanista ja pitsistä, ja koristeltu paljeteilla ja höyhenillä. Veistokselliset osat on kehystetty metallilangalla ja liitetty yhteen erityistekniikalla. Asu luotiin Seven Mile Beachilla suoraan merelle avautuvin näkymin, jotta saarten luonnonkauneus ja meriympäristö pääsevät esiin.

Projektin nimi : Gem of the World, Suunnittelijoiden nimi : Reba Dilbert, Asiakkaan nimi : Reba Dilbert.

Gem of the World Puvustus

Tämä hämmästyttävä muotoilu on hopea-suunnittelupalkinnon voittaja muodin, vaatteiden ja vaatteiden suunnittelukilpailussa. Sinun pitäisi ehdottomasti nähdä hopeapalkittujen suunnittelijoiden suunnitteluportfolio löytääksesi monia muita uusia, innovatiivisia, omaperäisiä ja luovia muoti-, vaatetus- ja vaatesuunnittelutöitä.

Päivän suunnittelija

Maailman parhaat suunnittelijat, taiteilijat ja arkkitehdit.

Hyvä muotoilu ansaitsee suuren tunnustuksen. Joka päivä meillä on ilo esitellä uskomattomia suunnittelijoita, jotka luovat alkuperäisiä ja innovatiivisia malleja, uskomattoman arkkitehtuurin, tyylikkään muodin ja luovan grafiikan. Tänään esittelemme sinulle yhden maailman suurimmista suunnittelijoista. Checkout-palkittu suunnittelusalkku tänään ja hanki päivittäinen suunnittelusiivous.